Dovolená se psem na Šumavě

Dovolená se psem

Vybíráte si ubytování a máte i čtyřnohého miláčka? Pejska, kočičku nebo třeba morče? Nabízíme vám i tuto možnost.

Potřebuje se pořádně proběhnout?

Bezprostřední okolní pozemky za rybníkem náleží k penzionu, kam můžete jít na procházku se psem. Jen dbejte opatrnosti na cizí lidi se psy, občas zavítají na naše pozemky se psy na volno. Nacházíte se v lesní lokalitě, která je velmi rozlehlá a klidná, tedy ideální pro venčení.
Miluje vodu? Tak to si užije i náš rybník.

Je společenský? Jistě s vámi rád chvíli pobude i v baru.

K nám si můžete vzít i své oblíbené domácí zvířátko, které může být s vámi v každém pokoji za těchto pravidel

PRAVIDLA UBYTOVÁNÍ DOMÁCÍCH ZVÍŘÁTEK

Penzion St. Leonhard již od počátku ubytovává hosty a jejich zvířátka – pejsky, kočky, králíčky a další. Malá i velká plemena psů, chlupaté kočky, atd.. Díky vstřícnému přístupu jsme si i vysloužili certifikát “PŘÁTELSKÉ UBYTOVÁNÍ”

Přesto se snažíme si držet vysoký standart čistoty penzionu a proto je třeba dbát na dodržování několika pravidel a zásad spolužití.
Vycházíme vám hostům se zvířátky, pokud možno vstříc tím, že umožňujeme pohyb pro zvířátka v celém penzionu vč. restaurace a po celém jeho areálu. Doporučujeme mít u sebe vodítko, případně mít svého pejska na vodítku – uvnitř budovy určitě a doporučujeme i venku. Pohybuje se zde velké množství lidí i zvířat (ustájené koně), proto je toto opatření vhodné, někdy nutné, dodržovat. Rozrostl se nám i počet našich koček a nemusí se stát předmětem honění vašich psů. Děkujeme.

TŘI HLAVNÍ ZÁSADY v penzionu

1.    Prosíme, nepoužívejte kuchyňské vybavení pro krmení Vašich zvířat. Myslete na to, že nádobí a ostatní vybavení je určeno pro lidi. Vozte si pro zvířátka jejich vlastní mističky na vodu a krmivo, nebo oslovte personál, rádi vám misky zapůjčíme.
2.    To samé platí pro vybavení koupelny. JE ZAKÁZÁNO koupat a sušit zvířata v koupelně pokoje. Pro případné umytí je možno použít vodu ze stáje a venku omýt. Deky a ručníky pro své miláčky si prosím přivezte vlastní. Před vstupem do penzionu utírejte, hlavně pejskům, mokré nohy a srst!!!
3.    Žádné zvířátko nesmí být v posteli pro lidi, byť by bylo sebemenší. Proto si vezměte s sebou cestovní pelíšek pro tyto účely vhodný a hlavně čistý. Pokoj vám předáváme čistý a voňavý, tak nám ho nenechávejte plný chlupů, prachu a špinavé povlečení.
Pokud váš mazlíček přeci jen něco na pokoji vyvede, prosíme, přiznejte to personálu, ať můžeme případný problém co nejdříve vyřešit.

TŘI HLAVNÍ ZÁSADY v okolí penzionu.

1. U vstupu do penzionu se nachází sáčky na bobky, berte si je sebou, když jdete venčit.
2. Venčení provádějte pokud možno co nejdále od penzionu mimo trávníky, dětské hřiště. Nenechávejte očůrávat rohy před vchodem a v celém areálu.
3. Sekrementy hoďte do popelnice na rohu u vodopádu, nevhazujte do košů a nepohazujte i s pytlíkem po areálu nebo okolí, pokud seberete i po někom cizím, budeme jen rádi a vám to nic neudělá.

Buďte ohleduplní vůči ostatním hostům i zvířátkům, ale i nám.   Děkujeme!!

Claim

Penzion St. Leonhard*** - vaše klidná dovolená v prostředí šumavské samoty.

OBSAZENOST 2024