Ocenění

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem našim hostům, ať už těm stálým nebo těm novým, za projevenou důvěru.
Snažíme se pro vás připravit vždy ty nejlepší podmínky, abyste se cítili spokojeně a odjížděli jste s dobrým pocitem a chutí se k nám opět někdy vrátit. To, že se to daří, i když nejsme vždy pro někoho dokonalí, je důkazem opětovného shledání s vámi v našem klidném a příjemném prostředí.

2022

Moc děkujeme za výsledek vašeho hlasování.
I přes nízkou podporu propagace hlasování, jsme se opět umístili v TOP 10, kdy byl vyhlášen již jen absolutní vítěz.

2021

Vážíme si velké podpory naší práce. O to více nás to opět zavazuje, hlavně ta Nejlepší čistota 🙂

2020

V anketě Penzion roku 2020 jsme se opět umístili v TOP10, a to na krásném 2. místě. „Obhájili jsme 1. místo v Plzeňském kraji a dále jsme získali ocenění „Nejlepší penzion pro aktivní dovolenou“ .
Opět vám všem děkujeme, že jste hlasovali. Je to znovu další závazek do budoucna, že musíme pořád makat :-).

2019

V anketě Penzion roku 2019 jsme po roce neúčasti se opět umístili v TOP10 na krásném 3. místě. „Obhájili jsme 1. místo v Plzeňském kraji a dále jsme získali ocenění „Nejlepší venkovský penzion “ .
Děkujeme vám všem, co jste hlasovali a nebylo vás tentokráte málo. Je to opět závazek do budoucna a taky pocit, že se snažíme všichni v penzionu, dělat svoji práci poctivě.

2018

Anketa „Penzion roku 2018“ – letos žádné ocenění od portálu DOPENZIONU.CZ nenajdete, ne proto, že bychom zhoršili služby, ale proto, že jsme se do ankety nepřihlásili.

– tento rok jsme již získali opět „Certifikát kvality“ z portálu Hotel.cz. Děkujeme.

2017
V anketě Penzion roku 2017 jsme se opět umístili v TOP10 – 9. místo a 1. místo v Plzeňském kraji. Dále jsme získali ocenění „Nejlepší venkovský penzion 2017“ s tím i obhájili umístění z roku 2016. Děkujeme vám za návštěvu a vaše hlasy.

2016
V anketě Penzion roku 2016 jsme se opět umístili v TOP10 – 7. místo a 1. místo v Plzeňském kraji. Dále jsme získali ocenění „Nejlepší venkovský penzion 2016“. Děkujeme vám za vaše hlasy.

2015
V anketě Penzion roku 2015 jsme se opět umístili v TOP10 – 5. místo a 1. místo v Plzeňském kraji. Děkujeme vám za vaše hlasy.

– Získali jsme „Certifikát kvality“ z portálu Hotel.cz, který je výsledkem spokojenosti vás – našich hostů.

2014
– V anketě „Penzion roku“ jsme se umístili v TOP 10 a jako 1. nejlepší penzion v Plzeňském kraji.
– Pyšníme se také oceněním „Penzion s nejlépe hodnoceným prostředím“!
– V tomto roce jsme se stali partnery/sponzory akce „Běh pro PESOS“.

2013
– V tomto roce jsme získali odznak za vynikající služby ubytovaným hostům ze SvětUbytování.cz s hodnocením 9,4 z celkových 10.
– V anketě „Penzion roku“ jsme se umístili jako 3. nejlepší penzion v Plzeňském kraji a v TOP 50 v ČR i přesto, že jsme se v tomto roce ankety nezúčastnili.

su-leonhardplzensky_3_120

2012
– Umístili jsme se v TOP 25 v ČR v anketě „Penzion roku„.
– Dále jsme se stali držiteli certifikátuDovolena-se-psem.cz„, který jsme obdrželi přímo od majitelky tohoto portálu během jejího pobytu se svými přáteli u nás na dovolené.

2011
– Nominacemi a následným hlasováním našich hostů jsme se na portálu www.dopenzionu.cz umístili v anketě „Penzion roku“ v TOP 10 penzionů na konečném 5. místě.
– V anketě mikroregionu Úhlava jsme získali ocenění „Nejpřívětivější pohostinství a penzion v mikroregionu Úhlava„.

 

Claim

Penzion St. Leonhard*** - vaše klidná dovolená v prostředí šumavské samoty.

OBSAZENOST 2024