Ubytování

Příjemné prostředí ubytování je základem pro spokojený pobyt o vaší dovolené.

Celý penzion a především pokoje mají svoji specifickou vůni, která jim dodává nezapomenutelné aroma. Provoněné a čisté pokoje jsou naší prioritou. I proto jsme byli oceněni v r. 2021 jako „Penzion s nejlepší čistotou“.

Pokoje se nacházející v 1. a ve 2. patře, kde jsou i oba apartmány. Nemáme žádné bezbariérové ubytování. A kudy k nim?

Jsme přesvědčeni, že pohodlí a spokojenost v těchto našich pokojích a apartmánech naleznete:

1 x jednolůžkový pokoj o velikosti 20m2

1L pokoj je vybaven stylovým nábytkem z masívního dřeva – předsíňová stěna, stolek pod televizor vč. vestavěné malé chladničky. Dále konferenční stolek s pohovkou a křeslem, postel s nočním stolkem a lampičkou, šatní skříní, barevný LED televizor, varná konvice, nádobí.

12 x dvoulůžkové pokoje – 8 x o velikosti cca 22-25m2 a 4x o velikosti cca 32m2

Všechny 2L pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem z masívního dřeva – předsíňová stěna, stolek pod televizor vč. vestavěné malé chladničky. Dále konferenční stolek s rozkládací čalouněnou pohovkou a křesly, manželská postel s nočními stolky a lampičkami, šatní skříň, barevný LED televizor, vnitřní telefon, varná konvice, nádobí.
Dvoulůžkové pokoje mají rozkládací sedačku š. 130cm, kterou je možno využít jako přistýlku pro 1 – 2 děti nebo 1 dospělou osobu.

 

2 x apartmány o velikostech 52m2 s uspořádáním 3+kk

Apartmány jsou koncipovány 3+kk.
Obývací pokoj je vybaven stylovým nábytkem z masívního dřeva – předsíňová stěna, skříňka pod televizor konferenční stolek s čalouněnou pohovkou a křesly, šatní skříň, barevný LED televizor, vnitřní telefon. Součástí je kuchyňský kout s kuchyňskou linkou vybavenou nádobím a sporákem. Dále lednicí bez mrazáku, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a jídelním stolem s židlemi.
Ložnice s manželskou postelí a skříní, dětský pokoj je vybaven palandou, stolkem na psaní a malování, židličkou a skříň na oblečení.

 

Dále jsou v každém pokoji a apartmá samostatné WC a koupelna s koupelnovým nábytkem, zabudovaný vysoušeč vlasů a sprchový kout jsou standardním vybavením. V apartmánech jsou vany. WC i koupelny mají odtahové ventilátory s doběhem.
Na každý pokoj a apartmán je možno poskytnout na vyžádání dětskou postýlku.

Standardem je proto u nás každodenní úklid všech pokojů a ostatních prostor penzionu, který provádíme v době od 8 – 12 hod., během snídaně.
Ložní prádlo výměna 1x týdně před příjezdem, ručníky, osušky a předložky ke sprše – 1x výměna během pobytu zdarma nejdříve po 3-4 dnech. Případné další za poplatek 30,- Kč.

A máte rádi pohled do krajiny?
Každý pokoj i apartmán mají prostorný balkon, ze kterého můžete ráno pozorovat vyvádění koní nebo večer krásný západ slunce na jedné straně a na druhé pohled do přírody s ranním sluníčkem.

Cestujete i svým čtyřnohým miláčkem?

Váš pejsek nebo kočička může být s vámi v každém pokoji viz ceník a Ubytování se zvířátkem .

Claim

Penzion St. Leonhard*** - vaše klidná dovolená v prostředí šumavské samoty.

OBSAZENOST 2024