Ubytování

Naše prostorné pokoje a apartmány vám nabízí příjemné a pohodlné ubytování.

1 x jednolůžkový pokoj o velikosti 20m2

Pokoj je vybaven stylovým nábytkem z masívního dřeva – předsíňová stěna, stolek pod televizor vč. vestavěné lednice, jednolůžková postel s nočním stolkem, šatní skříň. Dále je zde pohodlná pohovka, barevný televizor, telefon, varná konvice.
Samostatné WC a koupelna s koupelnovým nábytkem, zabudovaný vysoušeč vlasů a sprchový kout jsou standardním vybavením. Výhledem z okna jsou vidět stáje a dětské hřiště. Jedná se o jediný pokoj bez balkonu.

12 x dvoulůžkové pokoje o velikostech od 22 do 32m2

Pokoje jsou taktéž vybaveny stylovým nábytkem z masívního dřeva – předsíňová stěna, stolek pod televizor vč. vestavěné malé chladničky, konferenční stolek s čalouněnou pohovkou a křesly, manželská postel s nočními stolky a lampičkami, šatní skříň, barevný televizor, telefon, varná konvice, nádobí.
I zde jsou v každém pokoji samostatné WC a koupelna s koupelnovým nábytkem, zabudovaný vysoušeč vlasů a sprchový kout jsou standardním vybavením.

Všechny pokoje disponují vlastním balkonem s výhledem přímo na stáje a hřiště nebo do přírody.

2 x apartmány o velikostech 52m2 s uspořádáním 3+kk

Apartmány jsou vybaveny stylovým nábytkem z masívního dřeva – předsíňová stěna, stolek pod televizor, konferenční stolek s čalouněnou pohovkou a křesly, kuchyňskou linkou se sporákem a lednicí bez mrazáku, jídelním stolem a židlemi. Dále pak barevný televizor, telefon, varnou konvici, nádobí. V ložnici je manželská postel s nočními stolky s lampičkami a šatní skříň. Dětský pokoj nabízí dětem spánek na palandě, stolek na psaní a malování, židličku a skříň na oblečení.
Apartmány též disponují samostatným WC a koupelnou s koupelnovým nábytkem, zabudovaný vysoušeč vlasů, vana a sprchový kout jsou standardním vybavením. Oba apartmány mají vlastní balkon s výhledem do přírody.

Všechny dvoulůžkové pokoje mají rozkládací sedačku, kterou je možno využít jako přistýlku. Poskytneme též na vyžádání dětskou postýlku. Neobejdete se bez svého miláčka? Váš pejsek nebo kočička může být s Vámi v každém pokoji (viz ceník).

Standardem je u nás každodenní úklid všech pokojů a ostatních prostor penzionu, který provádíme v době od 8 – 12 hod., během snídaně.
Ložní prádlo výměna 1x týdně, ručníky, osušky a předložky ke sprše – 1x výměna během pobytu zdarma. Případné další za poplatek 30,- Kč.
Všechny prostory a pokoje jsou nekuřácké.

 

Na regionálních stránkách ubytování Šumava a ubytování Západní Čechy patří Penzion St. Leonhard k nejatraktivnějším ubytovacím zařízením. Ubytování v Penzionu St. Leonhard Vám doporučuje portál MegaUbytko.cz. Prožijte Vaši dovolenou u nás i Vy a dopřejte si dokonalé volné chvíle s nejbližšími.

 

Claim

Rodinný penzion pro pohodovou dovolenou s dětmi nebo přáteli v klidném prostředí šumavské samoty.
Ohodnocen jako "Nejlepší venkovský penzion roku 2016 a 2017 a v TOP10 ČR"

Hlasujte a nominujte nás svým hodnocením do ankety Penzion roku 2019. Děkujeme

Penzion Roku - penziony