Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi na Šumavě?

Rodinný penzion St. Leonhard je velmi vhodný pro rodiny s dětmi.
Jeho velkou výhodou je klidné místo mimo rušné komunikace. Děti vyběhnou z penzionu přímo na dětské hřistě a vy je bez starostí můžete sledovat z balkónu penzionu, jak např. skáčou na trampolíně 5m, lezou po dvou prolézačkách se skluzavkami nebo si hrají na pískovišti s mnoha hračkami.
Dětské hřiště je i dost velké na to si zahrát třeba fotbálek, badmington, házet letající talíře a mnoho dalších her – např. kriket, stolní tenis, líný tenis, šipky, petanque, ruské kuželky…

V areálu penzionu je i minigolf s 6 menšími dráhami, dva discgolfové koše pro lehkou zábavu, hřiště na volejbal nebo badminton.
Použít můžete i soukromé šlapadlo na plavbu po rybníku, kde budete moci sledovat i stádečko nutrií, které zde máme jako atrakci. Můžete je i nakrmit, milují tvrdý chleba a mrkvičku.

Chcete něco i své děti naučit?
Vezměte je na procházku za penzion, kde se nad rybníkem nachází menší naučná stezka s lesními zvířátky. Bobr sice není lesní, ale vedle něj ho i najdete :-). Své obydlí tam má i baba Jaga – perníkovou chaloupku.

A co když prší nebo je nevlídno?

Využít můžete tyto možnosti :-).

vnitřní vyhřívaný plavecký bazén se slanou vodou

dětská herna se spoustou plyšáků, různých stolních her, skládaček, omalovánky, knížky, domeček. Je zde i TV s DVD, mikrovlnná trouba.
billiard – je zde i stolní fotbal a šipky (vyzvedávají se na recepci).
– hopsající poníci Ponnie – pouze pro děti – menší 30kg, větší 40kg
– větší děti a dospělí mohou využít menší posilovnu. Není ideálně velká, ale na protažení a unavení těla postačující :-).

Chcete si zahrát karty nebo stolní hry?

Prší, formulové a koníkovské kvarteto, žolíky, canastu, UNO a další. Ale především Carcassone – máme velké rozšíření :-).

Claim

Penzion St. Leonhard*** - vaše klidná dovolená v prostředí šumavské samoty.

OBSAZENOST 2024