Penzion

Hledáte klidné místo pro svoji dovolenou a ubytování v penzionu na Šumavě? A s řadou možností vyžití u nás i v okolí?

Nabízíme vám pobyt v příjemném a čistém prostředí penzionu.
Nadstandardní ubytování s výbornou kuchyní, snídaně v ceně a možností večeří ve stylové restauraci. Posezením v baru s výborným Prazdrojem 12°.
V hlavní sezoně si užijete vnitřní vyhřívaný bazén se slanou vodou.

Stylově zařízené pokoje a apartmány z převážně přírodních materiálů, umožňují ubytovat 33 osob na pevných lůžkách a s přistýlkami až 45 osob. Ideální pro dovolenou s ubytováním v penzionu na Šumavě a nedaleko Českého lesa.
Venkovní altán s krbem Vám poslouží k večernímu grilování nebo klidnému posezení ze letních teplých nocí. Dále vlídnou romantickou atmosféru dodává penzionu též přírodní jezírko s ostrůvkem a vysvěcenou kapličkou, kolem protékající potok po hranici areálu nebo klidná hladina rybníka za jezdeckým areálem s jízdárnou.
Parkování v areálu před penzionem a připojení k internetu zdarma jsou samozřejmostí.

Zařízením je penzion vhodný i pro rodiny s dětmi. Jeho vybavení je přizpůsobeno potřebám pro děti. Rodiče jistě využijí nabídku dětských postýlek, židliček v restauraci, možnost dětských porcí. Oceníte dětské hřiště, pískoviště a spoustu hraček pro vaše ratolesti. Dále jsou pro všechny k dispozici stolní tenis, šipky, kuželky, billiard, trampolína 5m, houpačka, prolézačka, klouzačka, dětská lezecká stěna. Zajímavá je malá naučná stezka se zvířátky a „perníkovou“ chaloupkou, malá farmička domácích zvířátek.

Šumavská příroda

Penzion je obklopen samotnou přírodou západní části Šumavy nedaleko její „Brány“ – města Klatovy. Přináší návštěvníkům pocit klidného a pohodového prostředí pro spokojeně strávenou dovolenou, odpočinkový víkend nebo i služební cestu.
Nevysoké kopce, smíšené lesy nebo přilehlé louky jsou vhodné pro odpočinkové procházky i s pejsky a i náročnou pěší turistiku. Nespočet cyklistických tras je určeno nejen pro náročné cyklisty, ale i pro klidný výšlap po okolí. Houbaři, a to nejenom senioři, si v blízkých lesích naleznou možnost si pobyt i zpestřit hledáním pravých šumavských hříbků.

V okolí máte možnost navštívit několik aquaparků nebo koupališť, ale  i mnoho zřícenin, hradů nebo zámků a další přírodních a kulturních zajímavostí tohoto regionu. V zimních měsících jistě lyžaři využijí nedalekých lyžařských středisek na zdolání sjezdovek, např. Špičák nebo německé středisko Gr. Arber. Běžkaři mají možnost využít připravené trasy nebo si prošlápnout své na loukách u penzionu.

Historie penzionu
Víte, že penzion vznikl na místě, kde stával již v 17. století mlýn?

Claim

Penzion St. Leonhard*** - vaše klidná dovolená v prostředí šumavské samoty.

OBSAZENOST 2024