Stravování

Možnost stravování

V našem penzionu již od počátku poskytujeme tuto možnost ve stylově zařízené nekuřácké restauraci s kapacitou cca 48 osob a určené pouze ubytovaným. Máte po celý pobyt „svá určená“ místa podle čísla pokoje, aby jste ho nemuseli hledat a klidu si mohli vychutnat naši výbornou kuchyni.
Studená snídaně, v ceně pobytu, je podávána v době od 7,30 do 9,30 hod. formou bufetu, teplé snídaně (párky, míchaná vajíčka, omeleta) doobjednání za příplatek ráno u obsluhy.
Obědy nevaříme, ale poradíme, kde se nechá v okolí poobědvat.
Večeře se podávají se v době od 18 do 19,30 hod. dle denní nabídky, která se skládá ze 4 chodů: polévka, výběr z 2-3 hotových jídel z české kuchyně, salát, moučník a objednává se ráno u snídaně. Možno objednat jednotlivě a i dětské porce. Ceny večeří jsou v jídelníčku a nejsou v ceně ubytování.
Restaurace se nachází v přízemí penzionu. Pro ohřev jídla pro děti přes den je k dispozici mikrovlnka v dětské herničce.
Možnost grilovat v altánku, po dohodě připravíme menu nebo poskytneme za poplatek vybavení bez potravin.

Konzumace nápojů

Posezení v baru s kachlovým krbem a kapacitou 24 osob v době cca 17 – 22 hod.
– máme točený Prazdroj 12°, nealko Birell, různé druhy vína Znovín – bílé, růžové, červené – suché (Rulandské bílé PZ, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené) , polosuché (Chardonnay, Pálava, Cabernet Savignon), polosladké (Tramín červený), aperitivy (Martini), lihoviny (rumy, whiskey, atd.), míchané nápoje klasické i naše speciality), pochutiny (Chipsy, slané tyčinky, arašídy),…
– Babiččin pečený čaj, džusy, ovocné nápoje, kornouty, kopečková zmrzlina, …

Claim

Penzion St. Leonhard*** - vaše klidná dovolená v prostředí šumavské samoty.

OBSAZENOST 2024