Partneři

LK1

Hudební produkce – LK

Leoš Karásek – Live Music – Vám zahraje na svatbě či rodinné oslavě. Samozřejmostí jsou i vystoupení na společenských plesech, v restauracích, barech, na podnikových nebo jiných večírcích, či zábavách. Hraji repertoár rozmanitých žánrů – od dechovky, latinu, swing, country, pop až po rock, disco.

 

salon-adam

Svatební salon Adam

Vše pro Váš nejkrásnější den!
Jsme rodinný svatební salon s dlouholetou tradicí. Nabízíme půjčování a prodej svatebních i společenských šatů a vše co se svatbou souvisí. Náš salon působí v jednom z nejkrásnějších měst na jihu Čech. Královské město Písek je jako stvořené pro Vaši svatbu. Splníme Vaše svatební představy a sny – nic není nemožné. Jsme tu pro Vás. Manželé Karáskovi

IMPESAT

ImpeSAT

Specializovaný velkoobchod s digitální pozemní a satelitní přijímací technikou.

 

Portál Českem s námi
Ubytování na Šumavě s kontakty na majitele ubytování.

 

RadostníkRADOSTNÍK – centrum terapie a osobního rozvoje

Mezi hlavní projekty našeho centra patří SNADNÉ UČENÍ – projekt, který pomáhá dětem lépe zvládat nejenom školní povinnosti, ale také získat sebevědomí a sebejistotu, která je důležitá pro jejich další život.

Při naší práci využíváme hlavně tzv. „tvoření“ (artefiletiku, arteterapii,…), dále Bachovy květové esence a metodu One Brain (kineziologie). Snažíme se nabídnout prostor všem, kteří hledají cestu ke zlepšení svého života. A to jak v individuální terapii, tak ve skupinových kurzech, které pořádáme. Vždyť autorem a tvůrcem svého života, je každý z nás sám.

Mezi naše další projekty patří ARTE hrátky pro děti, ARTE hrátky pro ženy, cyklus kurzů SNY, PŘÁNÍ a PROMĚNY, PLETEME pro RADOST… a mnoho dalších.

Právě penzion St. Leonhard patří k našim oblíbeným místům, kde se několikrát do roka setkáváme na víkendových pobytech. Vždy se sem všichni rádi vracíme, mají tu vše, co hledáme – možná i víc.

Naše prezentace na Penziony.cz : Penzion St.Leonhardubytování Nýrsko

Jan Vavřík – dodavatel nápojů od farmáře Gabík, Babiččiny sirupy, Ginger Beer, Kokosová voda.
Dále čaje Basilur, Tipson, Impra, Tartlon, English Tea Shop, což jsou velice kvalitní čaje ze Srí Lanky, dále pak Matcha tea, Kvetoucí čaje.
Oblíbené jsou Pečené čaje nebo Babiččiny čaje a i Zázvorové bonbony.

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Pokud nevíte, kam vyrazit o některém z víkendů nebo na dovolenou…

Penzion St. Leonhard je partnerem webu Katalog ubytování v ČR ubytovani.top99.cz

megaubytko
Ubytování v Česku a na Slovensku

Claim

Rodinný penzion pro pohodovou dovolenou s dětmi nebo přáteli v klidném prostředí šumavské samoty.
Ohodnocen jako "Nejlepší venkovský penzion roku 2016 a 2017 a v TOP10 ČR"

Hlasujte a nominujte nás svým hodnocením do ankety Penzion roku 2019. Děkujeme

Penzion Roku - penziony