Partneři

RadostníkRADOSTNÍK – centrum terapie a osobního rozvoje

Mezi hlavní projekty našeho centra patří SNADNÉ UČENÍ – projekt, který pomáhá dětem lépe zvládat nejenom školní povinnosti, ale také získat sebevědomí a sebejistotu, která je důležitá pro jejich další život.

Při naší práci využíváme hlavně tzv. „tvoření“ (artefiletiku, arteterapii,…), dále Bachovy květové esence a metodu One Brain (kineziologie). Snažíme se nabídnout prostor všem, kteří hledají cestu ke zlepšení svého života. A to jak v individuální terapii, tak ve skupinových kurzech, které pořádáme. Vždyť autorem a tvůrcem svého života, je každý z nás sám.

Mezi naše další projekty patří ARTE hrátky pro děti, ARTE hrátky pro ženy, cyklus kurzů SNY, PŘÁNÍ a PROMĚNY, PLETEME pro RADOST… a mnoho dalších.

Právě penzion St. Leonhard patří k našim oblíbeným místům, kde se několikrát do roka setkáváme na víkendových pobytech. Vždy se sem všichni rádi vracíme, mají tu vše, co hledáme – možná i víc.

 

LK1

Hudební produkce – LK

Leoš Karásek – Live Music – Vám zahraje na svatbě či rodinné oslavě. Samozřejmostí jsou i vystoupení na společenských plesech, v restauracích, barech, na podnikových nebo jiných večírcích, či zábavách. Hraji repertoár rozmanitých žánrů – od dechovky, latinu, swing, country, pop až po rock, disco.

 

salon-adam

Svatební salon Adam

Vše pro Váš nejkrásnější den!
Jsme rodinný svatební salon s dlouholetou tradicí. Nabízíme půjčování a prodej svatebních i společenských šatů a vše co se svatbou souvisí. Náš salon působí v jednom z nejkrásnějších měst na jihu Čech. Královské město Písek je jako stvořené pro Vaši svatbu. Splníme Vaše svatební představy a sny – nic není nemožné. Jsme tu pro Vás. Manželé Karáskovi

 

Karel Štípek

Amatérský fotograf s mottem „Fotografování je krásný koníček“.

 

 

 

IMPESAT

ImpeSAT

Specializovaný velkoobchod s digitální pozemní a satelitní přijímací technikou.

 

 

 

 

Claim
"Nejlepší venkovský penzion roku 2016 je na Šumavě..."