Zábavní park Hohen Bogen Bavorsko

Popis: Letní i zimní aktivity na jednom místě a vždy v trochu jiném kabátě? Zdá se vám to jako nesplnitelný požadavek? V zábavném parku Hohen Bogen Bavorsko mají pro vás nachystáno nepřeberné množství aktivit a dobrodružství, ať je léto nebo zima. Mezi jednu z největších letních atrakcí patří sáňkařská dráha o délce 750 m, skate dráhy nebo Graskart jízdy, což je letní způsob sjíždění svahů, akorát s tím rozdílem, že místo lyží, musíte ukočírovat tříkolku. Pro malé i velké závodníky jsou dále připraveny závodní auta a čtyřkolky. A protože je Bavorsko rozmanitou a nádhernou krajinou, neměli byste vynechat ani osvěžující letní túry.

K zimě patří rozpustilé dovádění v chladivém sněhu, lyže, sáňky a také snowboardy. V zábavním parku Hohen Bogen Bavorsko se můžete věnovat všem těmto aktivitám. Dokonale upravené sjezdovky jsou vhodné pro náročné, ale i začínající sportovce, kteří mimo jiné mohou také využít služeb lyžařské školy. Nejlepší zprávou pro milovníky zimy je, že na Hohen Bogen je vždy sníh, díky výkonným sněhovým dělům. Pohoda, komfort a bláznivé zážitky vás v Hohen Bogen určitě neminou!

Kontakt:
Hohenbogenbahn GmbH und Co. KG
Liftstraße 2, 93453 Neukirchen b. Hl. Blut, Německo
GPS: N 49°14.63940′, E 12°57.32818′

tel.: +490/09947-464
email: info@hohenbogen.de
web: www.hohenbogen.de

Vzdálenost:
– od penzionu: 22 km
– od Klatov: 36 km
– od Železné Rudy: 40 km

Otevírací doba:
– denně od 10:00 do 17:00 hodin
– pondělí, středa, pátek, sobota je možnost zúčastnit se večerního lyžování, a to vždy od 18:30 do 22:00

Náročnost:
– střední – celodenní aktivity, různě náročné túry, sjezdovky, sportovní aktivity, sedačková lanovka, občerstvení v areálu

Vhodné pro:
– děti do 5 let
– děti starší 6 let
– skupiny
– aktivní seniory

Claim

Penzion St. Leonhard*** - vaše klidná dovolená v prostředí šumavské samoty.

OBSAZENOST 2024